МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин провів перемовини з Міністром енергетики та природних ресурсів Туреччини Бератом Албайраком

10.03.2016 | 10:57

 

 

У вівторок, 9 березня, під час візиту офіційної делегації України до Республіки Туреччина Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин провів перемовини зі своїм колегою, Міністром енергетики та природних ресурсів Туреччини Бератом Албайраком.

 

Під час зустрічі обговорювалися спільні проекти щодо можливості забезпечення поставок каспійського та іранського газу до України, проекти будівництва газосховищ у Туреччині.

 

Також українська сторона висловила готовність співпрацювати в галузі атомної енергетики. Ішлося про потенційне залучення турецьких фахівців до навчання  в українських тренінгових центрах, а також про перспективи видобутку уранової руди та виробництва уранового концентрату.

 

Турецька сторона своєю чергою висловила  зацікавленість щодо участі у процесі приватизації енергетичних активів України, зокрема вугільних шахт.

 

Зустріч відбулася в рамках офіційного дводенного візиту Президента України Петра Порошенка до Турецької Республіки, що завершується сьогодні. 

 

версія для друку