МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Впровадження Технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу має спростити життя учасникам ринку, - Максим Немчинов

23.06.2021 | 07:37

 

 

 

 

22 червня під головуванням заступника міністра енергетики Максима Немчинова відбулася нарада щодо окремих положень Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

 

Участь у нараді взяли представники Мінекономіки, ПАТ «Укртатнафта», Нафтогазової асоціації України, Української енергетичної асоціації, Української асоціації скрапленого газу, Асоціації газовидобувних компаній України та компаній - учасників ринку.

 

Під час наради обговорили формулювання деяких положень Техрегламенту, зокрема, щодо підтвердження відповідності продукції, що виробляється серійно.

 

 

«До того, як цей Техрегламент набуде чинності, ми маємо узгодити всі проблемні питання його впровадження. Основна мета сьогоднішньої зустрічі – обговорити пропоновані зміни до Техрегламенту з подальшим узгодженням їх редакції з Національним агентством з акредитації. Важливо, щоб ці зміни не вплинули на процедуру акредитації компаній та не призвели до необхідності переакредитації тих, які вже сьогодні перебувають на завершальному етапі цієї процедури», – наголосив Максим Немчинов.

 

Учасники наради погодили, що подадуть до Міненерго письмові пропозиції. За результатами їх узагальнення, Міненерго звернеться до Національного агентства із акредитації та до Міністерства економіки для отримання висновків з приводу пропонованих змін.

 

«Ми зацікавлені в удосконаленні документа, аби він допомагав учасникам ринку вести їхню діяльність», – зазначив заступник міністра.

 

Нагадаємо, 28 квітня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 413 перенесено термін вступу в дію Технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу до 5 листопада 2021 року.

 

 

 

 

версія для друку