МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформація про передачу у власність територіальної громади міста Калуш ДП "Калуська теплоелектроцентраль-нова"

29.05.2019 | 17:32

 

 

Відповідно до ч. 1 ст.7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» з державної у комунальну власність передаються безоплатно за умови взяття органами місцевого самоврядування зобов’язання використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність цілісні майнові комплекси підприємств теплопостачання, теплоелектроцентралі, котельні з тепловими мережами, які виробляють теплову енергію для споживачів послуг житлово-комунальної сфери, бюджетних установ та організацій.

 

На засіданні Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року було доручено Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубку Г.Г. разом з Фондом державного майна, Мінекономрозвитку і Міненерговугілля за участю органів місцевого самоврядування вжити необхідних заходів з метою невідкладної підготовки проектів рішень для забезпечення передачі теплоелектроцентралей у власність територіальних громад.

 

31 січня 2019 року Калуською міською радою прийнято рішення № 2077 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу ДП «Калуська теплоелектроцентраль-нова».

 

Відповідно до п.3 останнього установлено, що після прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Калуша цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Калуська теплоелектроцентраль-нова» Калуська міська рада зобов’язується використовувати його за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.

 

Мінекономрозвитку як уповноваженим органом підготовлено та погоджено з відповідними центральними органами виконавчої влади проект рішення Кабінету Міністрів України про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Калуська теплоелектроцентраль-нова» у власність територіальної громади м. Калуша.

 

22 травня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 359-р «Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Калуська теплоелектроцентраль-нова» у власність територіальної громади м. Калуша».

 

http://kalushcity.if.ua/news/category/city/2019/05/29/20875/view?fbclid=IwAR0n3tMFbbKSFk8c7ZTC2z3IMVByqwDYHCoyM4mXru_s3-csJcddLZSOXy4

версія для друку