МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

План ремонтної кампанії ОСР має виходити з пріоритету невідключення споживача в період ОЗП - Міненерго

12.01.2022 | 08:24

 

 

11 січня під головуванням міністра енергетики Германа Галущенка відбулася нарада щодо забезпечення споживачів безперебійним електропостачанням.

 

Участь у нараді також взяли члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, представники НЕК «Укренерго», Державної інспекції енергетичного нагляду України, ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» та «ДТЕК мережі».

 

«У поточному опалювальному сезоні збільшилися обсяги споживання електроенергії на фоні скорочення споживання газу. Тому наше завдання - забезпечити контроль за безперебійністю електропостачання споживачам. Для цього ми маємо спільно напрацювати ефективні рішення як у контексті нормативного регулювання цього питання, так і щодо рекомендацій компаніям про організацію проведення ремонтних робіт в опалювальний період та сервісного обслуговування споживачів», - зазначив Герман Галущенко.

 

Учасники наради дійшли висновку щодо необхідності перегляду нормативно-правової бази, яка регулює діяльність ОСР в частині проведення ремонтних кампаній із забезпеченням безперебійного електропостачання споживачам, особливо в осінньо-зимовий період.

 

Завданням ОСР при плануванні ремонтів є скорочення та максимальне перенесення на міжопалювальний період робіт, які вимагають відключення від електромереж без забезпечення альтернативного живлення.

 

Члени НКРЕКП своєю чергою запевнили у готовності напрацювати найближчим часом відповідні зміни до нормативних актів Регулятора.

 

У ході наради також було наголошено на доцільності впровадження механізму обліку та контролю сумарного часу знеструмлення споживача протягом року, який би враховував усі типи відключень.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку