МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Фахівці Міненерговугілля поглибили знання щодо емоційного інтелекту

13.06.2018 | 16:35

 

 

Таку тему тренінгу обрано для фахівців Міненерговугілля для розвитку особистісних якостей та підвищення ефективності роботи в сучасних умовах. Тренінг проведено експертом   Академії ДТЕК Анною Гончарик  в межах проекту «Держава і Суспільство»  відповідно до підписаного у 2017 році Меморандуму про співпрацю між Міненерговугілля та Академією ДТЕК, який спрямований на взаємодію між Академію та Міненерговугілля з метою вдосконалення навичок, підвищення рівня командної роботи, ефективності та результативності діяльності співробітників Міністерства.

Мета нинішнього тренінгу -  поглибити розуміння емоцій та навчитися використовувати емоції як ресурс у процесі роботи, володіти емоціями у складних ситуаціях,  контролювати  та трансформувати емоції  із негативних у позитивні тощо.  Серед учасників тренінгуфахівці структурних підрозділів, державні експерти новостворених директоратів Міністерства.

 

Фахівці Міненерговугілля отримали  навички стресменеджменту та знання про корисні інструментами для подолання стресових ситуацій, адже емоційна складова роботи  фахівця, зокрема державного службовця, значно впливає на ефективність та якість його роботи.

 

Слід зазначити, що Міненерговугілля залучає досвід як державних, так і приватних інституцій для розвитку персоналу та підвищення рівня обізнаності у сфері лідерства, комунікацій та ефективного управління.

 

версія для друку