МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Співчуття колективу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у зв'язку зі смертю Баталова Анатолія Григоровича

18.04.2017 | 14:16

 

 

Українська енергетика зазнала непоправної втрати – пішов із життя видатний енергетик, фахівець високого рівня, талановитий керівник і чудова людина, заслужений енергетик України  Баталов Анатолій Григорович.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам'ять відданому енергетичній галузі інженеру, науковцю трудівникові залишиться назавжди в серцях колег, друзів та однодумців.

Довідково:

Народився Баталов А.Г. 2 січня 1947 року в м. Полоцьк Вітебської області, Республіка Білорусь.

Трудовий шлях Баталов А.Г.  розпочав у 1971 р. асистентом кафедри електричних станцій Київського політехнічного інституту.

З серпня 1974 р. Анатолій Григорович працював  на Державному підприємстві "Національна енергетична компанія "Укренерго" (раніше Оперативно-диспетчерське управління Півдня, Оперативно-диспетчерське управління України, Національний диспетчерський центр України) послідовно інженером, старшим інженером служби оптимізації електричних режимів, начальником сектора поточних режимів диспетчерської служби, заступником начальника диспетчерської служби, головним диспетчером, керівником цього підприємства.

З 1997 р. по 2002 р. обіймав посаду віце-президента акціонерного комерційного банку "Правекс-банк", але згодом повернувся у велику енергетику і з лютого 2002 р. працював на посаді заступника директора Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго".

Баталов А.Г. безпосередньо брав участь у розробці та реалізації заходів із забезпечення цілісності Об'єднаної енергетичної системи України в екстремальних умовах, з інтеграції західної частини об'єднаної енергетичної системи України ("Бурштинський острів") до Європейської енергосистеми UCTE, з реабілітації гідроелектростанцій і засобів управління в Об'єднаній енергосистемі України, з включення в роботу міждержавних повітряних ліній електропередачі Україна - Білорусь, з підвищення надійності видачі потужності АЕС західного регіону Об'єднаної енергосистеми України, з підвищення надійності енергозабезпечення АР Крим і Одеської області, з приведення Об'єднаної енергосистеми України до технічних вимог ENTSO-E та ін.

Баталов А.Г. був членом Академії інженерних наук України, віце-президентом Українського національного комітету CIGRE, він - лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Результати інженерної діяльності відображені у понад 100 публікаціях та декількох навчальних посібниках.

 

 

версія для друку