МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерго послідовно впроваджує політику декарбонізації та зменшення викидів парникових газів

19.05.2021 | 17:02

 

 

Перехід до безвуглецевої економіки, солідарно з Європейським Зеленим курсом, - основоположна мета в усіх напрямах діяльності Міненерго.

 

Від успішності трансформації енергетики залежить і амбітність цілей України у рамках Другого національно визначеного внеску до Паризької угоди.

 

Реалістичність амбіцій України залежить від ефективності роботи ринків, подолання енергетичної бідності, розвитку ВДЕ та реалізації Національного плану скорочення викидів. Відтак кліматичні амбіції України мають враховувати поточний стан та перспективи енергосектору і прогнози НЕК «Укренерго», які прив’язані до тенденцій розвитку економіки та енергетики.

 

На 21 травня запланована тематична нарада під головуванням міністра для обговорення зазначеної проблематики.

 

Лист, що опинився в розпорядженні ЗМІ, є одним з численних листів Міністерства із закликом до обговорення та співпраці для досягнення реалістичних цілей щодо боротьби зі змінами клімату і поступового скорочення викидів забруднюючих речовин.

 

Після формування пропозицій щодо НВВ2 Міненерго виступить з офіційною позицією та безпосередньо проінформує ЗМІ та громадськість.

 

 

 

 

версія для друку