МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Герман Галущенко представив колективу ДП "Оператор ринку" нового керівника Олександра Гавву

08.12.2021 | 15:57

 

 

 

 

Міністр енергетики Герман Галущенко представив колективу державного підприємства «Оператор ринку» виконуючого обов’язки директора Олександра Гавву.

 

Очільник Міненерго зазначив, що він обговорив з новим керівником подальшу роботу та стратегічні напрямки діяльності ДП.

 

«Є великі плани, глобальні з точки зору синхронізації української енергосистеми ENTSO-E, інтеграції ринків. Ми хочемо реалізовувати на базі вашого підприємства сучасні цифрові проєкти в енергетиці», - сказав Герман Галущенко.

 

Олександр Гавва також окреслив ключові напрямки, які він бачить у своїй майбутній роботі.

 

«Оператор ринку» пропонує виступити в якості центру збору та обробки даних в енергетичній сфері. Ми бачимо потребу допомогти державним органам у такій задачі та готові застосувати вже напрацьовані рішення» - зазначив Олександр Гавва.

 

Середньостроковою ціллю є корпоратизація підприємства, яка відкриє багато нових можливостей перед ДП - нову політику власності та корпоративного управління, подальший сталий розвиток компанії в інтересах держави, інтеграцію з європейським ринком електричної енергії.

 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів погодив призначення Олександра Гавви на відповідну посаду розпорядженням №1589-р від 2 грудня 2021р.

 

версія для друку