МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці українських державних підприємств братимуть участь у будівництві теплоелектростанцій та модернізації електромереж на території Ірану

03.08.2016 | 10:09

 

 

Це питання обговорив Міністр І. Насалик під час зустрічі з Міністром енергетики Ірану Х.Чітчіяном, яка проведена у рамках поїздки до Ісламської Республіки Іран.

 

Також під час розмови йшлося про перспективи участі українських державних підприємств у будівництві теплоелектростанцій та модернізації електромереж на території Ірану.

 

Ігор Насалик поінформував про досвід та можливості українських державних компаній у проектуванні, спорудженні, технічному обслуговуванні та оновленні електростанцій, у тому числі й іранських ТЕС «Рамін» та «Ісфаген». Також повідомив, що наразі український Уряд опрацьовує питання щодо створення спеціального фонду, метою якого має стати цільове фінансування українсько-іранських проектів.

 

Своєю чергою Х. Чітчіян запросив Українську сторону до участі в державних програмах Ірану з розвитку енергетичної інфраструктури. При цьому зауважив, що спільні українсько-іранські підприємства отримають фінансову та технічну підтримку з боку іранського уряду.

 

версія для друку