МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля здійснює кроки для зміцнення безпеки енергетичного сектору

20.10.2017 | 18:31

 

 

У Міненерговугілля відбулась зустріч з експертами Агенства зменшення загрози Департаменту оборони США. Зустріч провела в.о. державного секретаря Юлія Підкоморна за участю фахівців галузевих департаментів Міненерговугілля.

Під час зустрічі обговорили питання щодо впровадження проекту «Переоснащення приміщення диспетчерської служби Міжвідомчого оперативного штабу (МОШ) Міністерства енергетики та вугільної промисловості України», завданням якого є підвищення ефективності реагування на виникнення кризових ситуацій в об’єднаній енергетичній системі України.

Учасники зустрічі обговорили деталі реалізації проекту, техніко-економічне обгрунтування, а також визначили терміни реалізації проекту.

Юлія Підкоморна висловила вдячність Американському Уряду за підтримку з питань забезпечення фізичної ядерної безпеки в Україні.

Американська сторона своєю чергою висловила вдячність команді Міненерговугілля за проведену роботу з реалізації проекту.

«Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю між нашими відомствами, що допоможе на глобальному рівні протистояти новітнім викликам та загрозам», - підсумувала Ю. Підкоморна.

 

версія для друку