МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що українські енергетики докладають усіх зусиль для відновлення безпечної роботи української енергосистеми, яка опинилася в небезпечному стані через пошкодження ліній електропередачі на півдні України

22.11.2015 | 11:49

 

 

Про це Демчишин заявив за результатами роботи кризового штабу з упередження наслідків аварії для об'єднаної енергосистеми України.

Відповідне доручення Прем'єр-міністр України надав ще 20 листопада.

Станом на сьогодні в результаті пошкоджень ліній та підстанцій енергосистема вимушено зупинила постачання електрики в двох районах Херсонської області, АР Крим, також виникла небезпека для постачання 40% споживачів Херсонської та Миколаївської областей.

Внаслідок аварії диспетчери НЕК Укренерго змушені були змінити завантаження українських електростанцій, зменшити навантаження на атомні станції, та додатково завантажити ТЕС, а відтак збільшити спалювання дефіцитного вугілля.

Ремонтні бригади розпочали роботу на перших двох лініях, проведені роботи з заземлення, щоб убезпечити людей.

За умови безперешкодного та безпечного доступу ремонтного персоналу протягом доби роботу однієї з 4-х ліній, що були пошкоджені на півдні України може бути відновлено. Проводиться аналіз пошкодження інших ліній.

 

 

версія для друку