МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля презентувало державну політику ринку нафтопродуктів

15.09.2017 | 11:52

 

 

15 вересня 2017 року, м. КиївМіністерство енергетики та вугільної промисловості України взяло участь в роботі щорічної конференції Ukrainian Petroleum Market 2017, яка присвячена тенденціям на ринку нафти і нафтопродуктів.

 

З вітальним вступним словом до учасників конференції звернувся радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Максим Білявський, який відзначив, що Міненерговугілля перетрансформовується в сучасний та прозорий центральний орган виконавчої влади.

 

«Результатом таких змін має стати якісно новий рівень конструктивного діалогу між учасниками ринку та Міністерством», - зазначив Білявський.

 

На міжнародній конференції Міненерговугілля презентувало державну політику ринку нафтопродуктів, з відповідною доповіддю виступав директор департаменту нафтогазового комплексу Олександр Лісніченко.

 

Організатором заходу виступила консалтингова компанія UPECO, видавець професійного тижневика Нафторинок.

 

Дванадцята по рахунку конференція об'єднала ключових гравців українського ринку нафтопродуктів та іноземних постачальників моторних палив.

 

За словами організатора конференції Олександра Сіренко, - «В ході підготовки до заходу інтерес до конференції проявляють як відомі гравці, так і нові трейдери і оператори. Майданчик «НефтеРинка» дозволила команді UPECO скласти цікаву програму конференції, яку вже оцінили більше 100 зареєстрованих делегатів на сьогоднішній день».

 

Захід проходив 14-15 вересня 2017 року у Києві в Grand Hotel Fairmont.

 

Презентацію можна переглянути тут.

 

 

версія для друку