МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Ігор Насалик представив колективу Міністерства державного секретаря Максима Немчинова

23.05.2018 | 10:35

 

 

Сьогодні, 23 травня, Ігор Насалик представив колективу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України державного секретаря Максима Немчинова.

 

Міністр побажав Максиму Немчинову успіхів у роботі та докладення всіх зусиль для забезпечення енергетичної незалежності України.

 

«Не маю жодного сумніву, що Ви впораєтеся із усіма завданнями, вирішення яких очікує від вас енергетична галузь», - зазначив Міністр.

 

Державний секретар Максим Немчинов подякував Міністру за підтримку та запевнив колектив Міністерства у налагодженні конструктивного діалогу.

 

«Докладу всіх зусиль для забезпечення безперебійного функціонуання як Міністерства, так і енергетичної галузі. Переконаний, що виправдаю сподівання, які покладають на мене Уряд та Міністр», - зазначив Максим Немчинов.

 

Ігор Насалик також подякував директору департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Юлії Підкоморній за виконання обов'язків державного секретаря Міністерства.

 

Максим Немчинов обійняв посаду державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, здобувши перемогу у конкурсі. До складу конкурсної комісії входили представники європейських структур, HR-фахівці та експерти неурядових організацій.

версія для друку