МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністр Ігор Насалик та голова правління CNBM International Corporation Цзиньсон Чжан (КНР) підписали Меморандум про співробітництво

19.09.2016 | 13:57

 

 

Сьогодні, 19 вересня, Міністр Ігор Насалик та голова правління  державної корпорації CNBM International Corporation Китайської Народної Республіки Цзиньсон Чжан підписали Меморандум про співробітництво.

Міністерство та СNBM домовились об'єднати зусилля у двосторонній плідній співпраці з метою стимулювання розвитку енергетичного сектору економіки та висловили сподівання на подальше зміцнення співробітництва в енергетичній галузі.

Ігор Насалик запевнив у твердій позиції Міністерства та Уряду України щодо захисту прав інвесторів та формування прозорих правил гри, а також наголосив, що сприятиме роботі китайських компаній, які мають намір інвестувати в  енергетику України.

«Підписання сьогоднішнього Меморандуму із китайською державною корпорацією СНБМ підтверджує принципи взаєморозуміння і пріоритети інвестиційної діяльності в енергетичній галузі між Україною і КНР, та подальше зміцнення співробітництва між нашими країнами», - наголосив Міністр.  Окреслюючи можливі напрямки співпраці, Ігор Насалик зазначив, що  положення Меморандуму відображають домовленість докладати зусилля з пошуку нових напрямків реалізації українсько-китайського співробітництва та спільних проектів в енергетичній галузі, вугільній промисловості, модернізації енергетичної інфраструктури. Планується, за словами Міністра,  розширення сфери інвестицій CNBM у модернізацію електрогенеруючого та електропередавального обладнання із загальним очікуваним обсягом  до 2 млрд доларів. 

Голова правління  CNBM International Corporation Цзиньсон Чжан також наголосив на готовності інвестувати в енергетичний сектор України. «Підписання цього   Меморандуму - це новий крок, який виведе наші країни на новий рівень співробітництва. Реалізація спільних проектів у рамках Меморандуму буде сприяти розвитку ділового співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою на принципах рівності і взаємної вигоди», - наголосив Цзиньсон Чжан. Також додав, що CNBM має необхідний досвід і ресурси, щоб узяти максимально активну  участь в модернізації енергетичного сектору України. 

Згідно з Меморандумом, планується проведення регулярних консультацій з метою обміну інформацією та досвідом щодо перспективного законодавства в енергетичній галузі обох держав,

Також Сторони домовились про обмін інформацією про можливість участі у перспективних проектах на території України та КНР, розвитку науково-технічного потенціалу в рамках інвестиційних проектів, сприяти втіленню передового досвіду та створенню нових робочих місць у рамках підтримки цих проектів.

 

Довідково:

CNBM International Corporation належить до Китайської Національної Групи Корпорацій з будівельних матеріалів (СNBM), яка була створена у 1984 році і перебуває під безпосереднім контролем Комітету з контролю и управління державним майном при Держраді Китаю. CNBM є однією з найбільших державних корпорацій КНР і входить до топ-500 найбільших компаній світу  відповідно до  рейтингу  Fortune Global.

 

Фото можна переглянути тут.

версія для друку