МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

На складах ТЕС зросла кількість вугілля

03.12.2017 | 22:33

 

 

 

Про це повідомив Міністр Ігор Насалик на своїй сторінці ФБ.

"Звичайно, нам складно було компенсувати поставки антрацитовоі групи вугілля (40%  від загальної кількості палива для теплових генерацій, або 10,5 млн тонн), які одномоментно були зупинені із зони ОРДЛО.

Щоб замістити такий об'єм , необхідно було б приймати в портах України через день протягом року морські судна об'ємом в 60 тис. тонн, що само по собі можливо, але малореально", - зазначив Міністр.

Також  повідомив про вжиті заходи з метою зменшення використання антрациту. "Стратегічно міністерство відпрацювало  антидот  (систему економічних , фінансових, технічних рішень) , який дав можливість не тільки скоротити потребу в антрацитовій групі вугілля вдвічі (до 5 млн. тонн), але і змінити алгоритм накопичення і забезпечення складів ГК ТЕС і ТЕЦ, взявши за базу контрактні поставки".

Міністр нагадав, що у жовтні цього року він запевнив, що склади вугілля генеруючих компаній в листопаді  будуть зростати.

"Сьогодні, 3 грудня , і можна підбити підсумки цієї дискусії. На кінець жовтня об'єм запасів вугілля складав 1млн 384 тис.тонн, на 2 грудня - 1 млн 590 тис. тонн", - повідомив Ігор Насалик.

 

версія для друку