МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля здійснює заходи з реформування корпоративного управління державних енергетичних компаній

11.07.2017 | 21:43

 

 

Сьогодні, 11 липня,  в ПрАТ "Укргідроенерго" відбулась установча зустріч щодо реформи корпоративного управління компанії за участю представників Світового банку, ЄБРР та ЄІБ. Від Міненерговугілля участь у зустрічі взяла заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейскої інтеграції  Наталія Бойко.

 

Слід зазначити, що в межах удосконалення корпоративного управління передбачено запровадження Наглядової ради та посади корпоративного секретаря.

 

Реформування організаційної структури також передбачає удосконалення таких функцій: стратегії та інвестицій, контролю, аудиту та внутрішньої безпеки, управління персоналом та вирішення соціальних питань.

 

Під час зустрічі обговорили також посилення діяльності в напрямку екології, оскільки це питання сьогодні гостро стоїть у суспільстві.

 

Домовились, що Міненерговугілля координуватиме процес реформування та однозначно сприятиме впровадженню корпоративного управління в  ПрАТ «Укргідроенерго».

 

http://uge.gov.ua/articles/news/reformuvannya_ukrhidroenerho_neobkhidne_dlya_yevropeyskoyi_intehratsiyi_enerhosystemy_ukrayiny/

 

 

версія для друку