МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

2022 буде роком цифровізації Міненерго - Фарід Сафаров

23.12.2021 | 18:21

 

 

 

Наступного року Міністерство енергетики України буде активно працювати над ергономічністю формату відкритих даних, цифровою трансформацією та цифровізацією.


Про це заявив заступник міністра енергетики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров на конференції «Підсумки року в екосистемі стартапів». 


«В епоху цифрової трансформації Міненерго, визнаючи свою відповідальність, продовжить забезпечувати для споживачів доступність інформації у сфері енергетики. Наступний рік стане для нас роком відкритих даних», - сказав заступник міністра.


Фарід Сафаров наголосив, що особливу увагу буде приділено проєкту «Електронний кабінет енергоспоживача», технічну розробку якого Міненерго вже розпочинає.


«Ми готові співпрацювати, в тому числі зі стартапами, щоб запустити наш проєкт, зокрема у напрямку комунікації з клієнтами. Наше завдання – забезпечити розроблення якісного електронного сервісу, що дасть можливість громадянам відслідковувати деталізовані статті видатків за комунальні послуги. За допомогою сервісу споживачі енергопослуг зможуть змінювати постачальника, подавати скарги на неякісні послуги, а вразливі споживачі – матимуть можливість оформлювати допомогу від держави», - зазначив він.

 

 

 

версія для друку