МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Колектив ВП "Шахта "Лісова" ДП "Львіввугілля" достароково виконав річний план з видобутку вугілля. Пятий рік поспіль шахта досягає такого високого результату

19.10.2017 | 16:19

 

 

З трудовою перемогою гірників привітав Міністр Ігор Насалик. «Це досягнення – спільна заслуга гірників очисних вибоїв і прохідників, інженерів і, без сумніву, керівництва шахти», - зазначив він.

Колектив прозвітував, що з початку року видобуто 196 тис. тонн вугілля, а середньодобовий видобуток склав 795 тонн на добу при плані 655 тонн. І це внесок кожного шахтаря, адже середньомісячна продуктивність праці робітника з видобутку вугілля 24 тонни при плані 18,2, а гірника очисного вибою 156,2 тонни при плані 127,6 тонни на місяць. «Виконання планів є головним фактором забезпечення фонду оплати праці шахтарів», - наголосив Міністр.

Крім того, до кінця року шахтарі зобов’язалися видобути ще понад 39 тисяч тонн вугілля.

Це свідчить про високу відповідальність гірників перед державою, адже теплова генерація потребує вугілля, щоб забезпечити надійне електропостачання споживачів України.

Міністр висловив упевненість у подальших успіхах. «Переконаний, що наші спільні зусилля дозволять і надалі досягати успіху для добра та розвитку нашої держави», - звернувся Ігор Насалик до шахтарів та подякував за самовіддану працю.

версія для друку