МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Співпраця з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй дозволить забезпечити сталий розвиток енергетичної галузі України

10.10.2017 | 14:00

 

 

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулася зустріч із представниками Програми розвитку Організації Обєднаних Націй.

 

Зустріч провела заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко. Учасники обговорили актуальні питання поглиблення співпраці з ПРООН у сфері енергетики, виконання Порядку Денного 2030 та досягнення Цілей сталого розвитку.

 

Наталія Бойко окреслила основні цілі Енергетичної стратегії України до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» та повідомила про поточні реформи, в результаті яких Україна прагне досягти сталого енергетичного розвитку.

 

В свою чергу, Ростислав Врбенський, Заступник Регіонального Директора ПРООН повідомив про новий Стратегічний План ПРООН на 2018-2021 роки, який відображає бачення розвитку ПРООН протягом наступних чотирьох років та висловив зацікавлення щодо інтенсифікації співробітництва між сторонами.

 

За результатами зустрічі, було досягнуто домовленостей щодо опрацювання можливих шляхів співробітництва в рамках реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року з точки зору сталого енергетичного розвитку.

 

 

 

версія для друку