МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Україна та Китай зацікавлені у співпраці в галузі атомної енергетики

15.04.2019 | 20:47

 

 

У Міненерговугілля 15 квітня проведено зустріч з представниками компанії «China Zhongyuan Engineering Corporation (CNNC)».

 

Сторони обговорили перспективи та можливості співпраці в атомній енергетиці. Зокрема, йшлося про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Енергетичний міст «УкраїнаЄвропейський Союз».

 

З боку Міненерговугілля відзначено відкритість проведення конкурсу та забезпечення рівних умов для всіх учасників.

 

Китайська сторона підкреслила потенціал України у сфері енергетики та висловила зацікавленість щодо можливої участі у проекті «Енергетичний міст «УкраїнаЄвропейський Союз», добудови енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС.

 

Учасники зустрічі наголосили, що завдяки спільним зусиллям Міненерговугілля, ДП «НАЕК «Енергоатом» та корпорації CNNC протягом останніх років проведено низку заходів щодо можливого спільного розвитку проектів в галузі атомної енергетики.

 

Участь у зустрічі взяли директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Олег Коріков, заступник начальника управління-начальник відділу забезпечення перспективного розвитку ПЕК Володимир Новик та Хао Шипін (Hao Shiping), офіційний представник «China Zhongyuan Engineering Corporation (CNNC) в Україні.

 

57233910_2172339249518550_3520209948044689408_n.jpg

версія для друку