МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергетична безпека - однозначно наш пріоритет, - Наталія Бойко

28.06.2017 | 11:10

 

 

Коментуючи роботу Міненерговугілля з метою запобігання та протидії кібератакам, які в сучасних умовах можливі на енергосистему України, в ефірі телеканалу «Ньюзван», заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко зазначила, що Міненерговугілля приділяє значну увагу зміцненню енергетичної безпеки.

 

«Кібербезпека є частиною енергетичної безпеки України», - наголосила Н.Бойко.  Нагадала, що з 2015 року відбуваються серйозні атаки, проте Міненерговугілля  аналізує такі випадки несанкціонованого втручання та робить висновки. За словами Н. Бойко, Міненерговугілля здійснює відповідну роботу, використовуючи міжнародний досвід протидії кібератакам. «У нас є міжнародні партнери, з якими ми активно відпрацьовуємо ці ситуації», - зазначила Н.Бойко.

 

Також звернула увагу, що в умовах атаки на комп’ютерні мережі інфраструктури України компанія НАЕК «Енергоатом» взагалі без жодних загроз відпрацювала в штатному режимі.  «Енергоатом» має підвищений рівень захисту», - наголосила Н. Бойко та зазначила, що працівники Енергоатому мають високий професіоналізм та забезпечують належний рівень захисту.

 

Відео можна переглянути за посиланням тут.

 

версія для друку