МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Конкурс на залучення консультаційних послуг з підготовки реструктуризації вугільної галузі та трансформації вугільних регіонів України.

25.11.2020 | 09:56

 

 

 

 

Міністерство енергетики України оголошує конкурс на консультаційні послуги з підготовки реструктуризації вугільної галузі та трансформації вугільних регіонів України.

 

Консультант працюватиме в межах Технічного завдання та має забезпечувати підтримку Міненерго з підготовки реструктуризації вугільної галузі та трансформації вугільних регіонів України.

 

Міністерство енергетики України цим запрошує прийнятні компанії висловити свою зацікавленість у наданні відповідних послуг (українською або англійською мовою). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у Консультанта досвіду та кваліфікації, необхідних для виконання вищезазначених Послуг (брошури, опис досвіду подібних робіт, наявність необхідного досвіду у персоналу тощо) до 17-00 21.12.2020 за електронною адресою: vitaliy.kushnirov@mev.gov.ua.

 

Опис завдання, кваліфікаційні вимоги та інша доречна інформація наведені у Запиті на подання висловлень про зацікавленість за посиланням.

 

Для отримання додаткової інформації прохання звертатись до керівника Групи координації проекту Толмачова Д. В.: tolmachov.dmitry@gmail.com.

 

версія для друку