МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерговугілля: проведено селекторну нараду з питань забезпечення контролю за дотриманням встановлених режимів електроспоживання

23.12.2014 | 19:38

 

 

Міністерством енергетики та вугільної промисловості України 23 грудня 2014 року проведено селекторну нараду з керівниками Київської міської та обласних державних адміністрацій і електропередавальних організацій з питань забезпечення контролю за дотриманням встановлених режимів електроспоживання, застосування заходів зі зниження споживання електричної потужності, у тому числі шляхом введення графіків аварійного відключення споживачів.

 

Учасники селекторної наради звернули увагу, що застосування зазначених протиаварійних графіків протягом тривалого часу доби негативно впливає на соціально-економічну ситуацію в Україні та викликає нарікання  у населення.

 

При цьому необхідно відмітити, що в ситуації, яка склалася в енергетичній галузі з забезпеченням електростанцій паливом, ліквідація аварійної ситуації без застосування відключень споживачів на даний час неможлива.

 

З метою пом`якшення можливих негативних наслідків відключень електроенергії в ОЕС України та забезпечення інформування споживачів, населення щодо часу та тривалості відключень було запропоновано електропередавальним організаціям запровадити графіки тимчасового відключення електричної енергії споживачам.

 

Впровадження графіків тимчасового відключення електричної енергії дозволить забезпечити припинення електропостачання споживачам не більше ніж на 2 години в період з 9 до 23 години доби. При цьому споживач буде поінформований про конкретний час відключення електричної енергії та її включення, що дозволить планувати свою виробничу діяльність протягом доби та забезпечить зниження соціальної напруги серед населення.

 

версія для друку