МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Спільні зусилля Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та громадськості дозволять запобігти проявам корупції на підприємствах енергетики

13.05.2017 | 12:41

 

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик доручив керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, здійснювати продаж товарно-матеріальних цінностей, незатребуваних складських запасів та вторинної сировини (даліТМЦ), винятково на відкритих аукціонах (конкурсних торгах) або в електронній системі «ProZorro. Продажі».

 

Також підприємства мають затвердити відповідні положення про продаж ТМЦ, де визначити порядок продажу ТМЦ, детально впорядкувати процедуру реалізації ТМЦ, враховуючи оприлюднення на офіційному веб-сайті підприємства інформації про результати аукціону, а також визначити відповідальних за зазначену ділянку роботи (підрозділи та працівники) та їхні обов'язки, повноваження та відповідальність за несвоєчасну або неякісну роботу.

 

Зазначені положення у термін до 5 червня цього року мають бути оприлюднені на офіційних веб-сайтах підприємств.

 

Міненерговугілля України звертається до громадян, інститути громадянського суспільства, підприємців з проханням невідкладно інформувати Міненерговугілля про всі відомі факти дискримінації покупців продукції підприємств Міненерговугілля чи продаж підприємствами Міненерговугілля ТМЦ за заниженими цінами.

 

Відповідні повідомлення можна надсилати на такі адреси:

поштова адреса: вул. Хрещатик, 30, м. Київ, 01601;

електронні адреси: kanc@mev.gov.ua та pkr@mev.gov.ua.

 

Також зазначену інформацію можна надавати безпосередньо завідувачу Сектору з питань запобігання проявам корупції Міненерговугілля Гекалюку Роману Андрійовичу, телефон (044) 594-66-25, 206-37-47, факс (044) 594-65-27.

 

Лише спільні зусилля Міністерства та громадськості дозволять подолати прояви корупції на підприємствах, що належать до сфери управління Міненерговугілля.

 

версія для друку