МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Ніяких проблем з опалювальним сезоном не буде, - Міністр Ігор Насалик

10.10.2016 | 11:09

 

 

Про це Міністр Ігор Насалик заявив в прямому ефірі 112 каналу сьогодні, 10 жовтня, відео можна переглянути тут.

Міністр нагадав, що з таким  питання неодноразово зверталися й раніше, проте літо за умов  спекотної погоди  вдалося пройти без зауважень. За словами Ігоря Насалика,  накопичення палива здійснюється повністю відповідно до  графіка, затвердженому Кабінетом Міністрів України в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. «Хочу запевнити всіх жителів нашої країни, що ніяких проблем з опалювальним періодом в Україні не буде», - підкреслив Міністр.

І.Насалик також зауважив, що  для такої впевненості є  ціла низка підстав. Зокрема, в Україні значно збільшено обсяг виробництва електроенергії – на величину, еквівалентну півмільйона тонн вугілля. Також Міністр зазначив, що база теплової генерації у два рази перевищує потреби України. Крім того, на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля. Ще 0,5 млн тонн зафрахтовано в рамках диверсифікації поставок вугілля в Україну.

Міністр підкреслив, що Міненерговугілля відповідально ставиться до виконання робіт з підготовки до зими, здійснюються планові ремонти енергоблоків. «Жодних проблем в енергетичному секторі немає і, я думаю, не буде», - підсумував Міністр.

 

версія для друку