МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Наталія Бойко: посилення співпраці з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки це ще один крок на шляху до зміцнення енергетичної безпеки України

14.11.2017 | 15:00

 

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко з литовськими колегами у NATO Energy Security Centre of Excellence обговорила результати командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури та реагування на загрози порушення стійкості її функціонування, які проведені спільно з з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки, Національним інститутом стратегічних досліджень та НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo у жовтні цього року.

 

Наразі триває підготовка звіту з конкретними рекомендаціями, оскільки захист критичної інфраструктури є пріоритетним напрямком безпекової політики.

 

Також обговорили всі деталі приєднання України до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки. Посилення взаємодії з Центром отримало підтримку на найвищому політичному рівні.

 

Наталія Бойко подякувала директору Центру Гінтарасу Багдонасу за підтримку і результативну співпрацю.

 

«Я переконана, що саме зараз, з огляду на непросту безпекову ситуацію в нашій державі, необхідно на системній основі проводити подібні навчання, тренінги та інші заходи», - наголосила зступник Міністра.

 

версія для друку