МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Опубліковано третій звіт ІПВГ України

22.05.2018 | 17:18

 

 

Опубліковано Національний Звіт Ініціативи прозорості видобувних галузей України за 2016 рік. Звіт ІПВГ України за 2016 рік уже доступний для перегляду та завантаження на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості та офіційному сайті ІПВГ в Україні.

Звіт ІПВГ за 2016 рік охоплює три нові видобувні галузі, а саме: видобування вогнетривких та тугоплавких глин, піску кварцового. Таким чином у третьому Звіті ІПВГ висвітлено інформацію про діяльність у таких видобувних галузях:

                 видобування кам’яного вугілля

                 видобування нафти

                 видобування природного газу

                 видобування руд заліза

                 видобування руд титану

                 видобування руд марганцю

                 видобування глин вогнетривких

                 видобування глин тугоплавких

                 видобування піску кварцового (для виробництва скла)

                 транспортування нафти і природного газу.

Щодо кожної із зазначених галузей Звіт ІПВГ за 2016 рік надає інформацію про балансові запаси корисних копалин, їх обсяги видобування, експорту та імпорту, ключові компанії на ринку. У контекстній частині документу описано регуляторний режим та нормативно та фіскальне регулювання видобувних галузей у 2016 році, зазначено внесок видобувних галузей в економіку України, зокрема внесок до ВВП, Зведеного бюджету України та внесок у зайнятість. Фінансова частина документу містить дані про платежі видобувних компаній на користь держави по кожному з видів платежів, що увійшли до сфери охоплення Звіту, соціальні витрати та благодійні внески компаній, а також звірку даних, отриманих від компаній та держави із поясненням розбіжностей у разі їх наявності. В окремому додатку розкриті дані про кінцевих бенефіціарних власників видобувних компаній. Окремо визначено регіональне походження платежів державі від видобувних галузей, тобто у відсотковому та цифровому значенні вказано, скільки кожна видобувна область дала Україні.

Під час підготовки третього Звіту ІПВГ запит на отримання даних було надіслано 60 видобувним компаніям, із них прозвітувало 45 компаній. Додатково 6 компаній добровільно надали дані до Звіту ІПВГ 2016 року.

Звіт можна завантажити тут.

 

версія для друку