МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Кабмін погодив пропозицію Міненерговугілля щодо тимчасового імпорту електроенергії

07.12.2014 | 19:50

 

 

З метою уникненнявіяловихвідключень електроенергії споживачам Кабінет Міністрів України погодився з відповідною пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 року.

 

У розпорядженні зазначено, що тимчасовий імпорт електроенергії із суміжних країн буде здійснювати державне підприємство «Укрінтеренерго». Також, документом передбачено, що ціна не повинна перевищувати середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, що визначений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Крім того, у розпорядженні зазначено, що ДПЗД «Укрінтеренерго» в установленому законодавством порядку здійснює продаж закупленої електроенергії оптовому постачальнику електричної енергії за ціною, що не перевищує середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, визначений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Також відповідним розпорядженням рекомендовано НКРЕКП визначити алгоритм розподілу коштів оптового ринку електроенергії України, забезпечивши проведення в повному обсязі розрахунків за неї.

 

версія для друку