МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр Ігор Насалик привітав новопризначених державних службовців Міненерговугілля України

23.06.2017 | 12:24

 

 

Ігор Насалик привітав колектив Міністерства із святом – Днем державної служби. Також провів зустріч з молодими колегами – державними службовцями, які стали переможцями конкурсного відбору, проведеного відповідно до нового Закону України «Про державну службу»  та призначені на посади в Міненерговугілля України.

 

Міністр наголосив, що перебувати на державній службі – це висока місія і велика відповідальність перед громадянами нашої країни. Зазначив, що енергетика України є ключовою галуззю для економіки країни та потребує фахівців високої кваліфікації, здатних забезпечити реалізацію політики в енергетичній сфері.

 

Спілкуючись із молодими колегами, Ігор Насалик відзначив згуртованість та професійність колективу Міністерства: «Завдяки спільній роботі всіх підрозділів ми не тільки забезпечили споживачів енергетичними ресурсами, а й вийшли на експорт електричної енергії». Також наголосив, що всі 100% завдань, поставлених минулого року та презентованих на Раді реформ, на сьогодні виконані. «Приємно відзначити, що чимало молодих людей прагнуть стати державними службовцями, мають тверді наміри застосувати знання, енергію для впровадження реформ та побудови нової України», - наголосив  Міністр.

 

Міністр також зазначив, що відкритість та прозорість у проведенні конкурсного відбору, високий рівень якого забезпечили в.о. державного секретаря Ю. Підкоморна та Управління по роботі з персоналом, сприяли приходу на державну службу мотивованих, креативних та високоосвічених працівників, які вже з перших днів добре зарекомендували себе, виконуючи функціональні обов’язки.

 

Окремо звернув увагу Міністр на необхідність підтримки працівників, які є внутрішньо переміщеними особами та приїхали з тимчасово окупованих територій.

 

«Від того, як буде синхронізована робота всіх державних службовців, залежить спільний результат та розвиток  нашої держави», - наголосив Міністр.

 

З нагоди свята Міністр побажав усім працівникам  щоденних успіхів у праці для добра нашої держави/«Віримо в те, що ваша енергія, творчість, сила волі і наполегливість стане частиною наших спільних зусиль для перетворення ПЕК України на сильну складову вітчизняної економіки», - висловив сподівання Ігор Насалик.

 

 

версія для друку