МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Доступність і надійність енергопостачання для споживачів мають бути пріоритетом і для уряду, і для бізнесу, - Міненерго

29.11.2021 | 16:16

 

 

Керівник Офісу реформ при Міністерстві енергетики Олена Осмоловська взяла участь у панельній дискусії «Стратегічне бачення розвитку енергетики» в рамках презентації Енергетичної Книги ЕВА 2021/22.

 

«Мета нашої діяльності – забезпечити доступну, надійну, кліматично сталу, фінансово стійку енергію для України. Ключем до цього стане інтеграція з європейськими ринками газу, електроенергії. Доступність і надійність енергопостачання для споживачів мають бути пріоритетом і для уряду, і для бізнесу», – зазначила Олена Осмоловська.

 

Лише спільна робота держави і бізнесу зможе забезпечити безпеку постачання енергоресурсів та надійну роботу енергетичного сектору. «Нам потрібно розширювати коло постачальників, забезпечити надійний доступ до енергоресурсів, зокрема, й через збільшення видобутку, потрібні нові види енергії, заміна маневрових потужностей. Це комплекс робіт,  який держава має зробити спільно з бізнесом, щоб забезпечити надійне постачання енергоресурсів для нашого ринку», - наголосила Олена Осмоловська.

 

версія для друку