МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля опрацьовує пропозиції щодо закупівлі обладнання для технічного переоснащення шахт

23.08.2017 | 11:54

 

 

Міністр Ігор Насалик обговорив із з керівництвом китайської компанії «Sany Heavy Industry» питання щодо постачання китайського обладнання для модернізації українських шахт. І. Насалик наголосив, що Уряд України приділяє пріоритетну увагу відродженню вугільної галузі –насамперед, стабілізації її роботи, модернізації шахтного фонду та технічного переозброєння виробництва, максимальному залученню інвестиційних ресурсів для розвитку підприємств.

Україна, за словами Міністра,  потребує збільшення видобутку вугілля газової групи, а для цього необхідне сучасне обладнання. «Складовими потенціалу розвитку галузі є великі запаси вугілля, необхідний професійний і трудовий потенціал; досвід видобутку вугілля в складних гірничо - геологічних умовах», - зазначив І.Насалик.

Для України важливо використовувати власну сировинну базу, оскільки це  робочі місця для шахтарів, а також надходження до бюджету та забезпечення роботи теплової генерації, яка здійснює регулювання потужності. «Або ми будемо видобувати, або витрачати кошти на імпортоване вугілля», -  зазначив Міністр.

Ігор Насалик також повідомив, що вкладені цього року кошти в модернізацію та введення  нових лав у сумі 300 млн грн дали значний економічний ефект. Тому заявив про готовність до співпраці з постачальниками обладнання вже цього року після опрацювання цінових пропозицій.

Раніше компанія ознайомилась із переліком очисних вибоїв, які планується ввести в роботу у поточному році, а також переліком обладнання для оснащення нових лав.

За підсумками зустрічі домовилися опрацювати протягом тижня пропозиції щодо цінової політики та у разі її прийнятості розпочати підготовку відповідного договору на 2018 рік.

версія для друку