МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністр Володимир Демчишин у складі урядової делегації зустрівся з Хамідом Чітчияном, Міністром енергетики Ісламської Республіки Іран

08.03.2016 | 13:59

 

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин у складі урядової делегації зустрівся сьогодні у Тегерані зі своїм колегою Хамідом Чітчияном, Міністром енергетики Ісламської Республіки Іран.

Очільники відомств обговорили ключові напрямки співпраці в енергетичній сфері, сфокусувавшись на проектах, які можуть бути реалізовані найближчим часом.

вражений предметністю дискусії, яку демонструє Іранська сторона. Фактично одразу після перемовин відбуваються зустрічі з представниками українських підприємств, з обговоренням конкретики та детальним опрацюванням проектів", - сказав Володимир Демчишин, коментуючи результати перемовин

Україна та Іран домовилися про початок роботи над проектами участі українських підприємств у модернізації іранської енергетичної інфраструктури та тепло- і гідрогенерації. Зокрема, йшлося про будівництво та модернізацію електромереж 400 кВ.

Також уже обговорено залучення українських фахівців до обслуговування, модернізації та безпекових проектів Бушерської АЕС.

Іранська сторона також висловила готовність до участі в модернізації української газотранспортної системи, організації поставок нафти до Одеси та газу з Південного Парсу (район Ірану) через Туреччину та Україну до Європи.

Міністр енергетики Ісламської Республіки Іран також висловив зацікавленість в участі цієї країни у приватизації енергетичних об'єктів, які Україна відкриває завдяки реформуванню ринку.

Делегацію України під час візиту до Ісламської Республіки Іран очолює Віце-прем'єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Міністр Володимир Демчишин є головою української частини Комісії з економічного та торговельного співробітництва.

 

версія для друку