МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фарід Сафаров: Люди - наша головна цінність

06.05.2022 | 19:02

 

 

 

Працівники ТОВ «Оператор ГТС України» отримали грамоти Міністерства енергетики України за особисту мужність і героїчні вчинки, самовіддані дії при виконанні службових обовязків, забезпечення безпеки постачання природного газу, у тому числі безперебійної роботи газотранспортної системи в умовах збройної агресії російської федерації проти України.

 

Нагороди газовикам вручив заступник міністра енергетики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров разом з генеральним директором ТОВ «Оператор ГТС України» Сергієм Макогоном.

 

«Ви ризикували власним життям для того, щоб допомогти іншим. Ці нагороди – не просто грамоти, а справжнє визнання вашої особливої ролі у забезпеченні ефективності роботи газотранспортної системи, а також забезпеченні життєдіяльності тисяч і навіть мільйонів українців, домівки яких зберегли газ і тепло», - наголосив заступник міністра.

 

Робота газовиків і в мирні часи здійснюється в умовах підвищеної небезпеки, адже газ не вибачає помилок. Війна додала ще ризику і небезпеки: робота під обстрілами, заміновані ділянки, постійні руйнування інфраструктури.

 

«Люди – це основна цінність, яка у нас є. Я впевнений, що ми переможемо, і не дивлячись на будь-які негаразди, ваш дух, ваша працездатність будуть незламними», - підкреслив Фарід Сафаров.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку