МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Всі документи для проходження опалювального сезону затверджено - Герман Галущенко

30.06.2022 | 18:22

 

 

Міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Спільного телемарафону #UAразом розповів про процес підготовки енергосистеми до осінньо-зимового періоду.

 

«Ми дуже відповідально готуємось до опалювального сезону враховуючи всі ризики. Затверджено відповідні плани, ми рухаємось у встановлених термінах. Ці плани передбачають необхідну ремонтну кампанію, дотримання відповідного балансу виробництва електроенергії та газопостачання в період опалювального сезону. Ми впевнені, що ми ці плани реалізуємо», - наголосив Герман Галущенко.

 

Відбуваються заходи з підвищення безпеки енергетичної інфраструктури, зокрема, газової.

 

«Питання безпеки є ключовим з точки зору стабільності газопостачання. Ми над цим питанням працюємо і залучаємо до цього Збройні сили України», - зазначив міністр.

 

Він запевнив, що вже зараз джерела та обсяги постачання енергоресурсів, а також їх логістику ретельно прораховують для всіх можливих сценаріїв.

 

«Ми працюємо над тим, щоб забезпечити відповідну кількість енергоресурсів, зокрема, вугілля, в першу чергу, за рахунок власного видобутку», - пояснив Герман Галущенко.

 

За його словами, заборона підвищення тарифів на комунальні послуги не відобразиться на стабільності енергопостачання.

 

«Енергетична система України є настільки стійкою і багатогранною, що ми можемо забезпечити стабільність тарифів для населення. Навіть в умовах війни система функціонує стабільно», - підсумував міністр.

 

Разом з тим він закликав споживачів до відповідального споживання ресурсів, аби не допускати їх марнування в умовах війни.

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=hZbovngXk0g

версія для друку