МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство енергетики України підписало Меморандум про взаєморозуміння з Microsoft

28.05.2021 | 18:17

 

 

 

 

28 травня в рамках проведення EnergyDay UA заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євген Владіміров та директор Microsoft Україна Ян Петер Де Йонг урочисто підписали Меморандум про порозуміння.

 

Меморандум передбачає можливість співпраці у сфері IT-модернізації, цифровізації інформаційних систем установ, підвищення рівня кібербезпеки підприємств галузі.

 

«Я переконаний, що співпраця Міністерства енергетики України та Microsoft – це важливий крок для галузі енергетики. Впровадження інноваційних технологій допоможе підвищити ефективність роботи Міненерго і, відповідно, покращить управління галуззю в цілому. Також очікуємо від нашої спільної роботи з Microsoft Україна підвищення рівня кібербезпеки Міністерства. Вдячний Microsoft Україна за готовність долучитися до розвитку енергетичної галузі», – зазначив Євген Владіміров.

 

Передбачається, що співпраця Міністерства енергетики України  з Microsoft  сприятиме енергетичному сектору у впровадженні інноваційних технологій, аналітики та засобів колаборації в галузі; обміну експертизою для імплементації міжнародних програм та стандартів у сферах кібербезпеки і кіберзахисту, а також для впровадження хмарних технологій.

 

Від імені Microsoft Україна директор Ян Петер Де Йонг зазначив, «Cучасні технології відкривають великі можливості для розвитку цифрової взаємодії між державними органами та суспільством. У Microsoft тривалий досвід надання допомоги державним установам у всьому світі в їх цифровій трансформації при дотриманні найвищого рівня безпеки. Ми прагнемо продовжувати співпрацювати з усіма нашими користувачами, включно із тими, які працюють у галузі енергетики,  щоб допомогти їм відповідати сучасним вимогам бізнесу. Одночасно ми плануємо впроваджувати інновації, які задовільнять попит бізнесу на досягнення майбутнього з нульовим рівнем викиду вуглецю.»

 

Захід EnergyDay UA організовано ГО «Міжнародний університет кібербезпеки» (www.icu-ng.org). Спікери та учасники обговорили перспективи та напрямки подальшої співпраці для реалізації нових проектів, стратегічно важливих для посилення кібербезпеки енергетичного сектору. Також увагу приділили галузевим рекомендаціям щодо стандартів кібербезпеки.

 

На заході, спікери та учасники мали змогу побачити та обговорити перспективи та напрямки майбутньої співпраці для реалізації нових проектів, стратегічно важливих для посилення кібербезпеки енергетичного сектору.

 

Фото можна завантажити за ПОСИЛАННЯМ.

версія для друку