МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Максимальна обізнаність про енергоефективні заходи дозволить підвищити рівень енергоефективності в Україні, - Юлія Підкоморна

10.08.2021 | 15:44

 

 

 

Важливим завданням для Міністерства енергетики є не тільки впровадження політики енергоефективності, а і популяризація реформи енергоефективності у суспільстві.

На цьому наголосила заступниця міністра енергетики Юлія Підкоморна під час виступу на презентації навчальної програми з енергоефективності для представників ЗМІ у рамках проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

«Міненерго спільно з Держенергоефективності за допомогою державних механізмів спонукає до впровадження та стимулювання заходів з енергоефективності, як у промисловості, так і в побутовому секторі», - наголосила Юлія Підкоморна.

Вона відзначила роль медіа та закликала представників ЗМІ до поглиблення обізнаності з питань енергоефективності, щоб висвітлювати ці питання у публічній площині та формувати їх правильне розуміння і сприйняття суспільством. Підготовка широкої професійної спільноти журналістів буде фахово та об’єктивно сприяти процесу популяризації реформи у сфері енергоефективності.

«Наше спільне завдання, щоб українці були максимально обізнані і максимально захищені у своєму прагненні до енергоефективності та впровадження енергоефективних заходів», – зазначила Юлія Підкоморна.

Слід зазначити, що Міненерго та Держенергоефективності вже розробили Концепцію програми з енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики на 2022 – 2026 роки. Окрім вже традиційного напряму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, у документі також передбачено заходи щодо стимулювання енергоефективності в бюджетній сфері.

Триває робота над розробленням державних механізмів стимулювання енергоефективності в промисловості.

 

версія для друку