МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерго доручило ДП "Схід ГЗК" розробити програму забезпечення конкурентоздатності підприємства

12.02.2021 | 20:14

 

 

 

 

У Міністерстві енергетики 11 лютого відбулася нарада з питань виконання умов довгострокового договору  між ДП «НАЕК «Енергоатом» та ДП «Східний гірничозбагачувальний комбінат» та визначення ціни на урановий концентрат у 2021 році.

 

У заході взяли участь в.о. Міністра Юрій Вітренко, т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та в.о. генерального директора ДП  «Схід ГЗК» Антон Бендик. Вони обговорили перспективи розвитку ДП  «Схід ГЗК»,  стан розрахунків між даними держпідприємствами за поставлений урановий оксидний концентрат, заплановані обсяги закупівлі протягом 2021 року та подальшу перспективу.

 

В.о. Міністра Юрій Вітренко наголосив, що   завданням керівництва  ДП «Схід ГЗК» має бути забезпечення конкурентоспроможності підприємства, і запевнив у готовності держави всіляко сприяти цьому.

 

За підсумками наради доручено ДП «Схід ГЗК» розробити та надати до Міненерго та НАЕК «Енергоатом» програму забезпечення конкурентоздатності підприємства. Така програма буде проаналізована на предмет обґрунтованості, після чого  буде розглянуто можливість приєднання ДП «Схід ГЗК» до ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

Нагадаємо, у грудні 2020 року  на нараді за участю представників галузевої профспілки, народних депутатів та фахівців Міненерго йшлося про те, що  реалізація об’єднання двох підприємств потребує виконання детального фінансового аналізу доцільності виконання такої реорганізації та врахування обмежень, пов’язаних з діючими зобов’язаннями обох компаній.

 

версія для друку