МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства енергетики України "Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) стосовно дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання"

29.07.2020 | 15:46

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту наказу Міністерства енергетики України

«Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) стосовно дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання»

 

Проєкт наказу «Про затвердження уніфікованої форми акта, що  складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) стосовно дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання» (далі – проект Наказу), розроблений відповідно до Методики розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 342 «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)».

Діючий на цей час наказ Міністерства палива та енергетики України  від 15 листопада 2010 року № 473, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2010 за № 1374/18669, яким були затверджені уніфіковані форми Актів, був розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року № 752 «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)», яка втратила чинність.

Метою прийняття наказу є приведення у відповідність до діючого законодавства процесу здійснення заходів з державного енергетичного нагляду.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики України, 03035, вул. Митрополита Василя Липківського, 35; е-mail:  kanc@mev.gov.ua, yuriy.pidgorniy@mev.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; e- mail: mail@dkrp.gov.ua

Проект наказу, уніфіковану форму акта з відповідними додатками, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі Інтернет menr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Міністерство енергетики України

 

1. Проєкт наказу Міністерства енергетики України «Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання»;

2. Пояснювальна записка до проєкту наказу;

3. Аналіз регуляторного впливу проєкту наказу;

4. Уніфікована форма акта з відповідними додатками;

5. Додаток до наказу.

 

 

версія для друку