МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України "Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії"

21.01.2020 | 14:28

Повідомлення про оприлюднення

 

проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії»

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту  наказу Мінекоенерго «Про внесення змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії» на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльнісь», підрозділ «Регуляторна діяльнісь», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проєкт наказу Мінекоенерго «Про затвердження Змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії» розроблено відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312.

 

Основною метою та завданням прийняття проекту наказу є приведення положень Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії у відповідність до чинного законодавства.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01001 МСП вул. Хрещатик, 30;  е-mail: aleksandr.zenchenko@mev.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

         Міністерство енергетики та захисту довкілля України

 

1.    Проєкт наказу Мінекоенерго «Про внесення змін до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії»;

2.    Аналіз регуляторного впливу проєкту наказу;

3.    Пояснювальна записка;

4.    Порівняльна таблиця;

5.    Зміни до Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії.

 

 

версія для друку