МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На РАЕС стажуються спецрезервісти

29.11.2019 | 09:16

 

 

На Рівненській АЕС в рамках програми підготовки спеціального  кадрового резерву керівників підприємства різних ланок управління триває стажування 11-ти членів першої групи спецрезерву.

 

Як зазначив заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, стажування, яке проходить в рамках виконання індивідуальних програм розвитку членів спеціальної групи резерву керівників РАЕС організовано з метою набуття практичного досвіду та перевірки ділових якостей працівників. В ході стажування спецрезервісти впродовж декількох днів працюватимуть на робочих місцях топ-менеджменту електростанції та керівників підрозділів.

Наразі стажування вже відбулось на посадах заступника генерального директора з якості та управління, заступника генерального директора з економіки та фінансів, начальника енергоремонтного підрозділу (ЕРП), начальника цеху з ремонту тепломеханічного устаткування (ЦРТМУ) ЕРП та начальника служби налагоджування та випробувань устаткування. Нині спецрезервісти стажуються на посадах заступника генерального директора з капітального будівництва - начальника управління капітального будівництва, заступника генерального директора з персоналу, начальника ЦРТМУ ЕРП, а також заступника начальника відділу ядерної безпеки.

У грудні відбудеться стажування на робочих місцях, заступника головного інженера з технології та інжинірингу, заступника головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки, заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління. Під час стажування його учасникам на кожному з робочих місць заплановано проведення первинних інструктажів, ознайомлення з посадовими обов’язками та участь у різноманітних заходах (обходах, нарадах, обговореннях тощо).

Впродовж п’яти днів економіст - керівник групи договорів загальностанційного характеру договірного управління РАЕС, Тетяна Бондаренко стажувалася на посаді заступника генерального директора електростанції з економіки та фінансів (ЗГДЕФ). «Стажування для мене – це цікавий та безцінний досвід, який неодмінно стане у нагоді в майбутньому. Я отримала значний обсяг корисної інформації, побувала на плановій нараді засідання робочої групи з питань ліцензованих видів господарської діяльності, господарській оперативці, економічній нараді та тендерному комітеті. Для мене було дуже важливо не лише заглибитись у напрямки роботи такої відповідальної роботи, а й поспілкуватись на різні теми із професіоналом своєї справи. Між нами відбувся насичений діалог. Хотілося б зазначити, що робота, яку виконує фахівець з великої літери, Володимир Миколайович Бондаренко, до слова мій однофамілець, вимагає феноменальної пам’яті, колосальних знань з економіки та фінансів, юридичної справи, а також великого почуття відповідальності та, звичайно, комунікабельності. Завжди дивувало, як в одній людині може бути симбіоз мудрості, досвіду та розуму, а побувавши на стажуванні та краще ознайомившись із низкою обов’язків, які виконує ЗГДЕФ вражена ще більше» - підсумувала Тетяна Бондаренко.

За словами Ігоря Вітковського, програма навчання членів першої групи спецрезерву продовжується, оскільки розрахована на два роки. Програмою передбачено участь спецрезервістів у виїзних заходах, відвідування різних нарад та зустрічей, що проводяться на РАЕС, стажування на керівних посадах електростанції, вивчення англійської мови тощо. Таким чином, на електростанції проводиться послідовна різнопланова робота з підготовки досвідченого кадрового резерву, який не тільки проходить навчання, а й стажування на керівних посадах.

Довідково: З 2017 року за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина на підприємстві запроваджено нову систему підготовки кадрового резерву керівників. Її мета – розвиток і поглиблення управлінських компетентностей активних спеціалістів та підготовка управлінців середньої та вищої ланки, які будуть готові очолити підрозділи та окремі напрямки діяльності електростанції. У 2018-му створено першу, а у 2019-му – другу групу спеціального резерву керівників, до складу яких увійшли 12 та 11 працівників різних ланок управління структурних підрозділів.

 

версія для друку