МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927"

27.11.2019 | 11:54

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927»

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927» на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Нормативно-правова робота» - «Регуляторна діяльність».

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927»  розроблено з метою вирішення проблемних питань, виявлених під час застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927, зокрема неточностей визначень термінів, посилань на нормативно-правові акти, які втратили чинність та інше, а також захисту життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

 

 

 

версія для друку