МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Оголошення про проведення конкурсу з відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами

22.07.2019 | 19:41

 

 

До уваги суб’єктів господарювання, які бажають взяти участь у відборі організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами відповідно до Порядку відбору організаторів електронних аукціонах з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 № 499 (далі – Порядок).

 

Наказом Міненерговугілля від 19.07.2019 № 316 утворено Конкурсну комісію з відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами (далі - комісія).

 

Перше засідання комісії відбулося 22.07.2019, на якому було прийнято рішення про оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами (далі – конкурс), визначено порядок подання заяви для участі у конкурсі, строк прийняття заяв для участі в конкурсі, дату і час початку кожного з етапів конкурсу, строк прийняття рішення про результати конкурсу.

 

На виконання пункту 9 Порядку,  оголошення про проведення конкурсу з відбору організаторів аукціону оприлюднюється шляхом його розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля.

 

Для участі в конкурсі заявники повинні подати на розгляд конкурсної комісії заяву та належним чином оформлені документи, що підтверджують відповідність критеріям, зазначеним у пункті 14 Порядку.

 

Заява із зазначенням найменування заявника, його місцезнаходження, контактних даних, банківських реквізитів, складу виконавчого органу заявника (прізвища, ініціали, посади членів виконавчого органу), кількості працівників подається на адресу, зазначену в оголошенні.

 

Заява разом з документами, зазначеними в пунктах 13 і 15  Порядку, повинні бути підписані керівником заявника.

 

Заявник має право подати лише одну заяву. Подані заяви реєструються секретарем комісії у спеціальному журналі за датою їх реєстрації в Міненерговугілля. За письмовим запитом заявника комісія підтверджує протягом двох робочих днів з дня надходження такого запиту факт надходження заяви від заявника із зазначенням дати та часу надходження. Заявник має право відкликати подану заяву до дня проведення конкурсу.

До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання визначені пунктом 11 Порядку (додаток 1).

Вимоги до заявників визначені пунктом 14 Порядку (додаток 1).

Перелік інформації/даних/документів, які подаються заявниками визначені пунктами 13, 15 Порядку (додаток 2).

 

Вищезазначені документи подаються суб’єктами господарювання в період з 23.07.2019  по 06.08.2019 (включно) шляхом їх надіслання засобами поштового зв’язку або нарочно за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 30.

 

Відповідно до пункту 23 Порядку конкурс проводиться двома етапами.

 

На першому етапі (в період з 12.08.2019 по 19.08.2019 (включно)) здійснюється розгляд заяв з метою визначення відповідності вимогам, зазначеним у пункті 12 Порядку, та критеріям, зазначеним у пункті 14 Порядку.

 

На другому етапі (в період з 20.08.2019 по 06.09.2019 (включно)) проводиться тестування електронної торгової системи на відповідність вимогам законодавства і пункту 16 Порядку відбору, а також з метою проведення оцінки спроможності її технічного функціонування. Для підтвердження відповідності електронної торгової системи вимогам, зазначеним у пункті 16  Порядку, заявник подає комісії документи визначені пунктом 17  Порядку (додаток 3).

 

Визначення результатів конкурсу буде проводитись конкурсною комісією з 09.09.2019 по 16.09.2019.

 

Інформація про результати проведення конкурсу оприлюднюється на веб-сайті Міненерговугілля та надсилається учасникам не пізніше наступного робочого дня з дня затвердження протоколу про результати проведення конкурсу.

 

 

версія для друку