МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку

11.07.2019 | 09:54

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

 

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості на офіційному веб-сайті Міненерговугілля www.mpe.kmu.gov.ua у розділі «Діяльність»/Нормативно-правова робота/Обговорення проектів нормативно-правових актів (які не є регуляторним актом)/проекти нормативно-правових актів Міненерговугілля (які не є регуляторним актом)» оприлюднено Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2024 року (далі – Звіт про СЕО) та проект Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2024 року (далі - Державна Програма).

 

Проведення громадських слухань не планується.

 

Зауваження і пропозиції до Звіту про СЕО та проекту Державної Програми подаються у письмовому виді до Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля на адресу: вул. Хрещатик, 30, м. Київ, 01601. Відповідальна особа: начальник відділу нормативно-технологічного забезпечення експлуатації об'єктів ядерної енергетики Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Тарасова Ірина Михайлівна (контактні дані: irina.tarasova@mev.gov.ua; тел.: (044) 206-38-36).

 

Строк подання зауважень і пропозицій до 12.08.2019, або 30 днів з дня опублікування. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

 

версія для друку