МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Литві обговорили потенціал та заходи зі стимулювання розвитку ринку скрапленого газу

22.05.2019 | 09:41

17 травня 2019 року у м. Клайпеді (Литовська Республіка) відбувся другий семінар у рамках створеної регіональної секторальної групи з ринків скрапленого природного газу в країнах ініціативи ЄС “Східне партнерство”.

 

Основними темами для обговорення стали існуючі регуляторні режими у країнах «Східного партнерства», проведення аналізу потенціалу даної галузі та ефективності заходів зі стимулювання розвитку сектору, які були презентовані представниками Національної комісії з регулювання цін та енергетичного контролю Литви, Секретаріату Енергетичного Співтовариства та Міністерством енергетики Польщі.

 

На завершення семінару учасники заслухали презентацію директора компанії «Klaipedos Nafta» щодо роботи СПГ-терміналу та можливої кооперації з країнами «Східного партнерства», наприкінці відбувся візит на СПГ-термінал, що експлуатується компанією «AB Klaipedos Nafta».

 

У другій половині вересня у м. Києві планується проведення третього семінару в рамках створеної регіональної секторальної групи з ринків скрапленого природного газу в країнах ініціативи ЄС “Східне партнерство”, на якому планується обговорити транскордонні угоди та проблеми функціонування точок взаємозв'язку на кордонах країн «Східного партнерства».

 

Від Міненерговугілля участь у заходах взяли Владислав Рамазанов- керівник експертної групи з розвитку конкурентного ринку природного газу, нафти та нафтопродуктів Директорату енергетичних ринків та Євгенія Німак - державний експерт експертної групи з питань зовнішньої енергетичної політики, європейської та євроатлантичної інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

 

 

 

версія для друку