МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Дні українського бізнесу в Польщі: обговорили нові можливості співпраці у сфері енергетики

16.05.2019 | 21:13

 

 

 

Державний секретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Максим Немчинов  взяв участь у X ювілейному щорічному Міжнародному форумі «Дні українського бізнесу в Польщі», що проходить у Варшаві.

 

На Форумі заслухані виступи спікерів з України та Польщі. Учасники обговорили динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці. Окрема сесія форуму присвячена фінансовим інструментам та IT-рішенням для бізнесу.

 

Цього року на Форумі окрему увагу приділено питанням енергетики. Максим Немчинов взяв участь та виступив на панельній дискусії, під час якої обговорили зміни, що очікують електроенергетичний сектор у зв’язку із впровадження нової моделі ринку електричної енергії. Також приділено увагу перспективам вугільної галузі, газового інтерконектора та іншим питанням розвитку енергетики.

 

Учасники відзначили можливості, які відкриває впровадження реформ для польського бізнесу: зокрема, участь у проектах з будівництва високоманеврених потужностей, реалізація спільних проектів відновлюваної енергетики, участь у проектах з модернізації високовольтних та розподільчих мереж.

 

Цікавим напрямком співпраці, на думку фахівців, є також торгівля електроенергією, у тому числі участь в експортно-імпортних операціях, а також реалізація ІТ-проектів у сфері енергетики.

 

Міжнародний форум є платформою для плідної співпраці представників влади та бізнес-еліти двох країн та традиційно проходить під патронатом Посольства України в Республіці Польща, за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Організатори форуму – Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON.

 

60342116_2222290601190081_5951669712600432640_n.jpg

версія для друку