МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформація про співробітництво з НАТО у сфері енергетики за I квартал 2019 року

24.04.2019 | 11:12

 

 

15 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії з питань координації України під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І. Климпуш-Цинцадзе, у якому взяла участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Бойко Н.А. Під час засідання Комісії серед іншого обговорено перелік реформ та відповідних цілей РНП з метою розроблення проекту РНП на 2020 рік, план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

 

19-21 лютого 2019 року відбувся візит Групи консультативної підтримки НАТО з розбудови Національної системи стійкості. Від Міненерговугілля взяли участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Бойко Н.А., представники Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, Управління міжнародного співробітництва, Управління нафтогазового комплексу, Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу, Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту.

 

26 березня 2019 року відбулося засідання Комісії з питань координації України під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І. Климпуш-Цинцадзе, у якому взяли участь представники Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

 

З метою належного виконання Указу Президента України від 02.10.2018 №298 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна - НАТО», Міненерговугілля подало звіт про виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік за I квартал Кабінету Міністрів України та Міністерству закордонних справ.

версія для друку