МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерговугілля та керівництво Кіровоградської області окреслили перспективи розвитку підприємств урановидобувної галузі регіону

15.02.2019 | 22:35

 

 

 

15 лютого 2019 року в приміщення Кіровоградської ОДА відбулась нарада щодо роботи підприємств атомно-промислового комплексу регіону.

 

Заступник Міністра Юлія Підкоморна, Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко та Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко окреслили перспективи розвитку та проблемні питання в роботі структурних підрозділів ДП «Схід ГЗК» (Смолінська, Інгульська та Новоконстантинівська шахти), що розташовані на території Кіровоградської області і знаходяться в сфері управління Міненерговугілля.

 

Під час наради наголошено, що для забезпечення беззбиткової діяльності ДП «СхідГЗК» та розвитку інфраструктури регіону важливим є вирішення питання передачі в комунальну власність об’єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі відокремлених підрозділів ДП «СхідГЗК» та не є профільними для підприємства.

 

Обговорено перспективні плани щодо збільшення обсягів виробництва уранового концентрату, зокрема, за рахунок реалізації інвестиційного проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей», який пройшов державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекономрозвитку та Міненерговугілля.

 

Також, в цей день, делегацією Мініенерговугілля було оглянуто виробничі потужності Новокостянтинівської шахти (с. Олексіївка, Маловиськівського району, Кіровоградської області), на базі якої пройшло засідання Опертавного штабу з її будівництва.

 

Під час засідання окреслено основні завдання та заслухано звіт про стан виконання лінійного графіка робіт з розвитку виробничих потужностей Новокостянтинівської шахти, зокрема зазначено що ДП «СхідГЗК» виконало в повному обсязі роботи заплановані на 2018 рік.

5.JPG

 

4.JPG

версія для друку