МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича з Новим роком та Різдвом Христовим!

29.12.2018 | 08:05

 

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Неповторні зимові свята з Різдвяною зіркою, колядками, щедрівками, такі самобутні в Україні,  створюють особливу атмосферу та спонукають нас творити добро і вірити в його  перемогу.

 

На порозі 2019 року ми оцінюємо результати роботи і плануємо подальшу діяльність.  За минулий рік ми спільно працювали над розробленням  законодавства, необхідного для функціонування ринку електроенергії, впроваджували реформу корпоративного управління державних компаній.  Серйозними викликами для нас стали завдання з диверсифікації постачання енергоресурсів, зміцнення енергетичної безпеки. Ми впоралися із надскладними ситуаціями з постачанням газу у березні 2018 року, підтвердивши надійність України як транзитера газу до країн ЄС,  ми забезпечили якісну підготовку до осінньо-зимового періоду.

 

Послідовне виконання вимог Третього енергопакету ЄС, євроінтеграційні процеси в енергетиці, впровадження нового законодавства  сприяють зміцненню довіри інвесторів та розвитку ПЕК України. Зростають темпи видобування газу, здійснюється модернізація об’єктів енергетики,  впроваджуються інвестиційні проекти.

 

Дякую всім, хто самовіддано працює щодня, зміцнюючи нашу енергетичну незалежність.  Сьогодні сяє столиця, сяють ялинкові вогні у всіх містах і селах України, і все це – заслуга наших енергетиків.

 

Переконаний,  нашому талановитому народові усе під силу, бо ми  маємо велику мету – зробити нашу Україну сильною, незалежною, квітучою державою.  Бажаю кожному успішного втілення в життя всього задуманого,  нових досягнень і творчих злетів.

 

Зичу вам усім добра і щастя, злагоди в родинах, світлого Різдва та Божого благословення, омріяного миру в нашій Україні.

 

З повагою

 

Міністр Ігор Насалик

 

версія для друку