МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Ігоря Насалика із професійним святом - Днем шахтаря

26.08.2018 | 10:05

 

 

 

Шановні гірники!

 

Вітаю Вас із  професійним святом – Днем шахтаря!

Вугільна галузь була, є і залишиться на найближчу перспективу надійною опорою енергетичної сфери, запорукою енергетичної безпеки нашої Держави. Саме тому в Енергетичній стратегії України до 2035 року поряд із завданнями щодо розвитку відновлюваних джерел енергії значну увагу приділено і розвитку вугільної промисловості.

Добре розуміючи потреби теплової генерації, інших галузей  економіки, Уряд вживає заходи для підтримки вугільної галузі, модернізації підприємств та створення безпечних умов праці гірників.

Шахтарська праця заслуговує найвищої поваги, адже шахтарі – це люди мужні, сильні, відповідальні, професійні і згуртовані. Це люди слова, які знають, що таке шахтарська честь і гідність.

Переконаний, що ми спільними зусиллями досягнемо високої ефективності роботи підприємств, спроможних конкурувати в умовах ринку та забезпечити європейські умови праці та гідний соціальний  захист. У нас є бажання і можливості для виконання цих амбітних завдань. 

Щиро вдячні за самовідданість та високий професіоналізм. Комфорт і затишок у наших домівках – це заслуга кожного з вас, хто щодня, ризикуючи життям,  спускається під землю.

Бажаю  Вам, шановні гірники, доброго здоров’я, нових трудових звершень, втілення в життя накреслених планів, мирного неба, міцного здоров'я, достатку, щастя і добра.

 

З глибокою повагою

 

                                                                                                  Ігор НАСАЛИК

 

версія для друку