МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці Міненерговугілля ознайомляться з досвідом ЄС щодо формування політики в енергетичній сфері

20.06.2018 | 20:24

 

 

Зустрічі з експертами проекту ЄС «Допомога Україні у процесі впровадження реформ у секторі енергетики відповідно до міжнародних зобов’язань країни» провів державний секретар Максим Немчинов.

Під час зустрічі обговорено стан реформування державного управління в Міненерговугілля та напрямки підвищення інституційної спроможності Міністерства. За словами Максима Немчинова, до кінця року в Міненерговугілля будуть проведені конкурси на заміщення вакантних посад фахівців з питань реформ, максимально укомплектовані директорати та затверджено цільову структуру Міністерства.

«Ми зацікавлені, щоб зазначений проект ЄС був продовжений і на наступний рік», - наголосив держсекретар. При цьому запропонував сформувати програму навчань для персоналу, зокрема для новопризначених фахівців з питань реформ, до кінця цього року.

Учасники зустрічі обговорили також перспективи майбутньої співпраці, зокрема можливість організації тренінгів для персоналу з питань кібербезпеки, інформаційних технологій, найкращих практик країн ЄС щодо формування політик в енергетичній сфері тощо.

За підсумками зустрічі домовилися продовжити системну роботу та обмін інформацією із експертами проекту ЄС «Допомога Україні у процесі впровадження реформ у секторі енергетики відповідно до міжнародних зобов’язань країни».

 

версія для друку